HAKKIMIZDABulutvip Transfer Turizm Organizasyon Hizmetleri, 2017 yılında ANKARA'da taşımacılık faaliyetine başlamıştır.
Şirketimizin faaliyet alanları arasında havaalanı transferi,şehir içi transfer,şehirler arası şöförlü araç kiralama,vip transfer vb. hizmetlerini sayabiliriz.
Ulaştırma kavramı bizler için; sizi bir yerden diğer yere aktarmak anlamından daha çok, sizleri bulunduğunuz mekandan güler yüzle alıp, güven içinde arzu ettiğiniz yere en uygun zaman içinde emanet etmek anlamına gelir.
Hizmetlerimiz arasında kongre, toplantı ve davetlere özel ulaşım, havaalanı transfer ve tüm transfer hizmetleri yer almaktadır. Bunlarla birlikte, farklı sektörlerde planlanan herhangi bir etkinliğin tüm süreçlerinin ulaşım yönetimini üstlenmekteyiz. Esenboğa Havaalanı Transfer 7/24 Ankara Esenboğa Havalimanı başta olmak üzere Ankara’daki tüm özel transfer ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz.
Bulutvip olarak Ankara’da sizi dilediğiniz saatte dilediğiniz noktadan alıp ulaşmak istediğiniz adrese konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Hem de oldukça uygun fiyatlarla iş seyahatleri, özel seyahatler ya da havalimanı karşılama için hizmetinizdeyiz.
Yurtdışından gelecek olan iş misafirleriniz için artık havalimanına gitmenize gerek kalmadı.bulutvip 7/24 sizin adınıza dilediğiniz programa göre konuklarınızı karşılıyor, konaklama adreslerine ya da talep ettiğiniz bir başka adrese transferlerini gerçekleştiriyor.
Şöförlerimiz her şeyden önce profesyonelliğe ve Türk misafirperverliğine odaklanmıştır. Konforlu ve güvenli şekilde sizi varış noktanıza götüreceğimizden emin olmanızı isteriz.bulutvip Turizm Organizasyon Taşımacılık Hizmetleri / Saygılarımızla...

Bilgi ve Rezervasyon İçin Bizi Arayınız